Do you love me? 2/2 [Slíbená povídka~ :3]

4. ledna 2014 v 22:01 | Suzume Mizuki
Název: Do you love me? [Miluješ mě?]
Pairing: Umi x Rui
Skupina: vistlip
Upozornění: +18 (stejně to nikdo nedodržuje x3 xDD)
Délka: 2/2
Spec.věnování: Jak bylo řečeno v první kapitole..pro mě Affska které moc moc miluju x33 Snad takhle druhá část ve vás nezměnila názor a líbí se vám x333
~•~•~
Plně si vychutnával jeho krček,který zaplňoval sladkými polibky až k hrudi.Je tak rád tuhle noc na sobě neměl tričko jen nějaké volnější kalhoty.Ale i tak by tričko bylo dávno povalené někde na zemi.Začal si mapovat cestičku od jeho hrudi až k bříšku, kterému se plně věnoval jak rty tak místy i jazýčkem.Když uslyšel jeho sladký stén tak se musel usmát.Líbí se mu to.Neprotestuje" Říkal si v duchu a sklouzl rty až na podbříšek a ručkou ho pomalu pohladil po rozkroku.
Trošku ztuhl když ucítil jeho jazýček na svém bříšku.Byl to příjemný pocit ale zároveň to v něj vyvolávalo vzrušení které ho nutilo vypustit z úst další slastný stén.A to se nakonec uskutečnilo.Styděl se za sebe jak ho dokázalo vyvést z míry jen pár dotyků ale Umiho doteky a polibky byli jiné..Krásné,úžasné...Jen se mu rukou probíral ve vlasech a v druhé svíral kousek peřiny pod ním.
Vychutnával si jeho doteky ve vlasech a pomalu mu začal vyslékat přebytečné kalhoty.Mezitím se zamyslel jestli na to nejde nějak rychle.Řekne si.On je už takový.
Jakmile ucítí že mu začal stahovat kalhoty tak si skousl spodní ret a vydechl.
"U-umi..jsi si jistý že to chceš udělat?" Zašeptal a podíval se na něj.Ne že by nějak protestoval jen se musel přesvědčit.
"Ano,chci.Mám přestat?"
"To jsem neřekl.Jen..jen pokračuj" Vydechl,posledni větu zašeptal tišeji a přivřel oči.
Nad jeho odpovědí se musel usmát.Nahl se výš k jeho rtům a políbil ho.Dlouze a vášnivě.Mezitím konečne kalhoty spolu se spodním prádlem sundal z jeho noh a odhodil je někam dál.Opatrně a velmi jemně ho pohladil po chloubě a vnitřní straně stehen.Nevěděl jak bude reagovat, ale doufal že pozitivně.
Musel sevřít pevně peřinu do dlaně když jeho ruku ucítil na chloubě.Byl to tak příjemný dotek,proto musel tiše do polibku zasténat.Nemohl si pomoct,je to úžasná chvíle a chtěl si ji na hodně dlouhou dobu zapamatovat.Pohmatu se snažil najít lem jeho trička.Musel vidět jeho tělo,nemohl tu být jedině on nahý.Když ho konečně našel tak ho začal pomalu vytahovat výš aby ho sundal.
Když zareagoval jeho ruce u trička a následně ho z něj snažil vysléct tak jeho ruku pohladil a sám si tričko sundal.Znovu se na jeho rty přisál a jazykem se snažil dostat do jeho úst.Rukou ho mezitím hladil po chloubě až nakonec prstem slabě zatlačil na jeho otvor do kterého opatrně vnikl prstem.
Musel se rychle od jeho rtů odpoutat aby popadl dech a znovu slastně a tiše zasténal.Nechce aby ho ostatní ze skupiny slyšeli.Pak ho najednou přepadla panika že by mohl někdo přijít.Začli se mu třást rty a ale znovu slastně zasténal a všechny jeho obavy hodil za hlavu.Vnímal jen a jen jeho...Když už popadl dech tak se rozhodl znovu přisát na jeho rty a na jeho přání pootevřít rty.
Trošku se lekl jakmile se odpoutal od jeho rtů ale hned se uklidnil,pousmál se,jazýčkem mu vklouzl do úst a zkoumal každé místěčko.Zatím se prstem v něj pomalu pohyboval až nakonec přidal druhý prst a začal ho roztahovat a připravovat.
Rukou v jeho vláscích slabě zatahal z toho slastného pocitu který mu dopřádal a mezi rty znovu zasténal.
Po pár pohybech prsty je z něj vyndal,pohladil ho po stehnech a nožkách.Odpoutal se od jeho rtů a zadíval se mu do jeho oček.Na ně by mohl dívat skoro pořád.
"V pořádku?" Zeptal se a pohladil ho po tváři.Rui přikývl a snažil se dosáhnout na jeho kalhoty které hodlal za jakýchkoliv okolností sám odepnout.
Pozoroval jeho ruku která mířila kamsi k jeho kalhotům a po chvilce konečně pochopil co chtěl udělat.Pošoupl se výš aby na jeho kalhoty mohl dosáhnout,mezitím ho hladil ho po bocích.
Pohled upíral na jeho kalhoty aby je mohl pohmatu odepnout až se mu to konečně po chvilce podařilo, tak je začal pomalu stahovat spolu s boxerkami, které skončili nakonec někde u jeho trička.
Než si stačil uvědomit že už nemá na sobě nic stejně jako Rui, mezitím ho líbal na krku, místy i na hrudi.Nakonec se znovu sklonil k jeho spodním rtu a začal ho laskat těmi svými.Když si nějak usmyslí že čekal dlouho tak se sesunul níž a začal do něj pomaličku vnikat.Nechtěl by mu ublížit.To by byl naštvaný opravdu sám na sebe.
Musel se ho rychle chytnout kolem krku aby tu bolest zahnal,opravdu nečekal že ho to bude tak moc bolet ale šlo vidět že se Umi snaží být co nejněžnější jak to jde.Silně si skousl spodní ret,z úst se mu hrnuly další slastné stény a nehty slabě zaryl do jeho ramen.Po chvilce se bolest změnila na příjemnou slast,kterou si začal vychutnávat.
Pozoroval každou jeho reakci,hřebetem ruky ho pohladil po tváři a následně políbil na rty, kterým věnoval pozornost, zatímco do něj vnikl a začal pomalu přirážet.Opravdu by ho mrzelo kdyby ho to bolelo,snažil se co to dá aby mu to bylo co nejdřív příjemné.Doufal že se na něj nezlobil že mu právě TOhle dělal.
Upřeně s každým jeho přírazem zasténal,co nejtišeji i když tohle se mu zrovna moc dobře nedařilo.Hlavně ta představa kdyby někdo došel a viděl je.Snažil se to rychle zahnat aby si plně vychutnával tuhle úžasnou chvíli.Ještě teď tomu nemohl uvěřit.On ho miluje.Teda pokud ho nemiluje jen kvůli tomuhle.To si ale nemyslel.I když...Jeho myšlení přerušily náhlé Umiho vášnivé polibky, kterýma se rozhodl spolu s ním věnovat.Víc si ho natiskl na sebe a mezi prsty si propletl pár jeho černých vlásků.
Snažil se přirážet co nejjemněji ale zároveň tak aby si to oba dostatečně užili.Jakmile v něj zacítil uzlíček nervů,zachvěl sebou a mezi jeho rty mu vyšly slatné stény, které Rui určitě nepřeslechl.
Když Umiho uslyšel,pousmál se odhodlaně přidal na dravosti jejich polibků,které začal opečovávat a vychutnávat si je co nejvíc těmi svými.Mezi nimi dál tiše sténal a začal se pomaličku boky prohýbat proti něj.Ručkou mu jezdil po hrudi,místy zavadil prsty o jeho bradavku,nakonec si s ní začal mezi prsty hrát aby ho vzrušil a dosáhl většího orgazmu.
Zachvěl sebou,žaludek se mu sevřel a tvrdě do něj přirazil,přičemž po pár dalších přírazech se mu stáhly všechny svaly v těle a s tichým sténem do něj vyvrcholil.
Jen se ho silněji chytnul když v sobě cítil jeho vyvrcholení,zasténal mu do rtů a prohnul se v zádech.Hlasitě oddychoval a přitulil se k němu když z něj vyklouznul a sesunul se vedle něj.Taková škoda že se o tom nemůže pochlubit někomu ze skupiny.I když..Tomo by asi nebyl stokrát rád..Zatímco plul svými myšlenkami už byl v Umiho náručí a mířil si to spolu s ním do koupelny.
"Pojď,jdeme ti umýt ty vlásky" Pověděl mu s úsměvem Umi a políbil ho na rty.Pak spolu s Ruim v náručí šel do sprchy, pustil vodu a postavil ho na své vlastní nohy jen aby mu mohl nanést šampón do vlasů,přičemž si ho dál tisknul jednou rukou k sobě.
Nějak se nebránil a nechal si umývat vlásky.Jeho prsty ve vlasech vypovídaly nepopsatelnou vášeň a jemnost.Něco jiného když mu je umýval Tomo...Že by to byla láska?~
The End~
~•~•~
Pokud by se povídka zalíbila už mám naplánované další pairingy jak z vistlip tak z jiných skupin se kterýma bych si tu povídku napsala x333


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ryuu L Ryuu L | Web | 5. ledna 2014 v 11:49 | Reagovat

O/////O oh my GOD!
t-to.... to... >////< ťažko uveriť, že máš len 14 a dokážeš napísať niečo tak.... prosím prosím... napíš mi poviedku a ja pre teba spravíme čokolvek (*3*)

F*ck! chcela som dať plný počet hviezdičiek samozrejme, ale... TTATT
som asi v rozpakoch XD dokonca ja som sa hanbila čítať niektoré riadky! :D ugh! :D

2 Denisse ~ Denisse ~ | Web | 7. ledna 2014 v 17:54 | Reagovat

Nádherné:O

3 Rei-chan Rei-chan | Web | 16. ledna 2014 v 8:15 | Reagovat

awww krásne!!! chcem aj ďalšie určite *-* bolo to veľmi krásne napísané :33 a ten koniec tak kawaii :33

4 Kimi Sang-hee Kimi Sang-hee | Web | 21. ledna 2014 v 19:31 | Reagovat

Aigo a po prečítaní tohoto môžem konečne povedať..."Ja som ti to hovorila!" Už nikdy nechcem počuť také veci ako si mi písala, pretože to bolo dokonalé *ide sa schovať* =33 A áno ďalšie by sa hodili =33 =DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama